Proje Konuları
  • Üretim Verimliliği
  • Norm Kadro Belirleme Çalışmaları
  • Toplam Üretken Bakım – TPM
  • Süreç İyileştirme
  • Mavi Yakalı Lider Gelişim Programı

Kormas

Kormas Elektrik Motor Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1996 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İlk günden bu yana güçlü mühendislerimiz, azimle çalışan ekip arkadaşlarımız ve gözde müşterilerimizle büyümeye devam etmekteyiz. Şirket vizyonumuzun kuruluşundan bu yana geçen üçüncü başarılı yılı ile birlikte büyüyen pazarın talebine cevap verebilmek için ürün yelpazemizi genişleterek 1000m2’lik yeni fabrikamıza taşındık.

İki yıl sonra, sektörün ihtiyaçlarını tam kapasite ile karşılamak üzere, merkezi bir lokasyonda günümüz şartlarına uygun teknolojik altyapı tesisi kurarak 2005 yılında 6000 m2’lik fabrikamıza taşındık.

Üretim ve işgücü potansiyelimize değer katmak amacıyla 2014 yılında TOSB Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 23.000m2’lik yeni fabrikamıza taşındık.

Kapalı alan tesisimizde kalıphane, Ar-Ge ve elektronik üretim doğrultusunda tam entegre bir tesis oluşturduk. Ar-Ge merkezimizin kurulmasıyla birlikte çevreye ve doğaya daha fazla değer veren, sektördeki gelişmelerin merkez noktası olmayı hedefleyen mühendislerimizle birlikte hareket etmeye, bilgi ve birikimleri ile verimlilik kapasitemizi artırmak için çalışmalarına devam etmeye devam ediyoruz. .

Bugün altı kıtaya ihracat yapan bir Türk firması olarak, ülkemize ve çalışanlarımıza desteğimizi her geçen gün artırmak için ilk günkü heyecan ve heyecanla çalışmaya devam edeceğiz.